Sipariş ve Teslimat

Siparişleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Ürünleriniz, kargo firmasının da teslimat koşullarına bağlı olarak 1 ila 5 iş günü içinde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Resmi tatil günlerinde vereceğiniz siparişler, tatili izleyen ilk iş gününde işleme konulacaktır.

Firmamız şimdilik sadece Türkiye içinden sipariş almakta ve Türkiye içine teslimat yapmaktadır. Kargo ücreti yaptığınız alışverişin toplam bedeline eklenecek ve ödeme işleminiz kargo dahil toplam alışveriş bedeli üzerinden yapılacaktır. Türkiye’nin her yerine uygulanacak kargo fiyatı 8 TL’dir.

Siparişinizi teslim alırken önce paketinizin ve siparişini verdiğiniz ürünlerin sağlam ve tam olduğunu kargo yetkilisi önünde açıp kontrol edip sonra teslim aldığınıza dair imza atmanız gerekmektedir. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo tarafından hasar görmüş ürünlere mutlaka tutanak tutturulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmayan hasarlı ürünler için firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Ödeme Seçenekleri

Ödemenizi MasterCard, Visa, American Express ve Troy kredi kartları – ile yapabilir; Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, AsyaCard ve Paraf kartlarınızla taksitlendirebilir; ödül puan kazanabilirsiniz.

Havale veya kapıda ödeme seçeneklerimiz bulunmamaktadır. Visa ve MasterCard tarafından onaylı iyzico ödeme platformumuz, uluslararası güvenlik standartlarına, BDDK lisansı ve PCI DSS sertifikalarına sahiptir.

Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz.